Участь представників кафедри в міжнародних проєктах

Представники кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну Української інженерно-педагогічної академії долучилися до програми міжнародного стажування в рамках навчального візиту за проєктом Еразмус+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE), що проходить у Костанцському університеті в місті Костанц (Німеччина) з 21 по 27 листопада. Учасниками даного заходу стали: доцент кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, менеджменту та освіти дорослих УІПА, Ірина ХОТЧЕНКО та доцент кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну, Денис БОРИСЕНКО.
Вже з 22 листопада вони активно долучилися до дослідження сучасної структури професійного навчання та програм провідного німецького університету — Констанцського університету, та налагоджують інтеграційну дослідницьку співпрацю в цьому питанні. Досвід німецьких партнерів дозволить розглянути можливість адаптації та підвищення рівня організації навчального процесу в Українській інженерно-педагогічній діяльності, розробки спільних проектів та їх впровадження.