Долучення до зарубіжного тренінгу

З 10 по 12 січня 2024 року відбувся робочий візит проєктної команди проєкту CRED4TEACH до Туреччини в рамках тренінгу в Університеті Анадулу (м. Ескішехір). Серед команди Української інженерно-педагогічної академії був представник кафедри Харчових технологій, легкої промисловості і дизайну — к. пед. н., доцент Денис Борисенко.

В рамках візитку було проведено ознайомлення з матеріально-технічною базою приймаючого закладу, долучення до проєктної розробки MOOC, огляд та розробка дизайну та вимог до створення змісту курсу, інтеграція MOOC у формальні курси, принципів проєктування та розробка MOOC.
Це був інтенсивний візит на зустрічі та обговорення, робота в групах та насичені активності, що сприяли підвищенню рівня компетенцій в проєктуванні MOOC та запровадженні їх у нашому закладі.