Вітаємо переможця Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science 2024»

21-29 березня 2024 року відбувся фінальний етап VII Міжнародного конкурсу інноваційних та пошукових студентських наукових робіт «Black Sea Science», який щорічно проводиться на базі Одеського національного технологічного університету під егідою ISEKI-Food Association та Black Sea Universities Network з метою розширення міжнародних зв’язків, активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців, залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

У секції “Харчова наука і технології ” магістрант кафедри Харчових технологій, легкої промисловості і дизайну Олександр Блохін та курсант кафедри Логістики підрозділів  Національної академії Національної гвардії України Дмитро Келлер представили спільний проект (в рамках договору про наукове співробітництво між УІПА та НАНГУ) на тему «Innovative Technology for Cracker Biscuits with Increased Nutritional Value», виконаний під керівництвом доктора технічних наук, професора Ірини Цихановської (УІПА) і кандидата технічних наук, доцента Лідії ТОВМИ та відібраний у результаті сліпого рецензування вітчизняними та зарубіжними експертами на попередніх етапах конкурсу серед дев’яноста робіт з десяти країн.

D:\ИРИНА\Студ. роботи 2023-2024\Студ.робота з НАНГУ\Сертифікат_3-е місце.jpg

D:\ИРИНА\Магнетофуд_статті_2020-2021\2_Монографія_НУХТ_2021\Рисунки+глава для Стабниковой\fig.1.5 b.jpg

За результатами публічної доповіді та подальшої дискусії проект нагороджено сертифікатом

ІІІ ступеня.

Дякуємо організаторам конкурсу, які в таких складних умовах чудово організували та провели науковий захід.

Пишаємося здобутками нашого магістранта та курсанта НАНГУ й їхніх наукових керівників. Бажаємо творчої наснаги, нових ідей та втілення задуманих проектів!