Чергова зустріч зі здобувачами освіти

12 квітня, на кафедрі Харчових технологій, легкої промисловості і дизайну відбулася захоплююча зустріч зі здобувачами освіти 4 курсу освітніх програм: Технології легкої промисловості, Професійна освіта (Дизайн), Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості).

Під час заходу здобувачів освіти ознайомили з усіма перевагами та можливостями, які відкриваються перед ними під час вступу до магістратури. Вони дізналися про широкий спектр кар’єрних можливостей, що стають доступними після отримання вищої освіти у галузі легкої промисловості та дизайну.

Представники кафедри також розкрили здобувачам освіти переваги поглиблення професійної діяльності на магістерському рівні та підкреслили важливість подальшого розвитку в обраній галузі.

Крім того, були надані основні дати реєстрації для майбутніх іспитів, щоб здобувачі освіти могли своєчасно подати документи та взяти участь у вступному конкурсі.

Зустріч виявилася дуже корисною для учасників, які отримали вичерпну інформацію про свої подальші можливості в академічній та професійній сферах.