В рамках професійної підготовки здобувачів освіти зі спеціальності «Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)» проведено майстер-клас з приготування страв iталiйськоï кухні. Захід організовано кафедрою харчових технологiй, легкої промисловості та дизайну сумісно з iталiйськими партнерами Асоціацією UCM Italy. Під керівництвом італійського шеф-кухаря Паоло Брешиа практиканти натхненно готували різні види пасти та піцу. В процесі роботи спілкування відбувалося італійською мовою, що дало змогу слухачам удосконалити свої мовні навички.
Співпраця з Асоціацією UCM Italy передбачає можливість для слухачів пройти навчання з італійської мови та практичної підготовки в Італії, а також отримання відповідного диплому державного зразка від школи італійської кулінарії «Settima Luna».
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/зображення_viber_2021-11-30_18-18-00-359-782x1024.jpg)
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/зображення_viber_2021-11-30_18-18-01-930-1-792x1024.jpg)
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/зображення_viber_2021-11-30_18-18-11-685-1-786x1024.jpg)
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/зображення_viber_2021-11-30_18-18-13-576-1-1024x759.jpg)
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/зображення_viber_2021-11-30_18-18-14-957-1-1024x742.jpg)
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/зображення_viber_2021-11-30_18-18-16-052-1-794x1024.jpg)
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/зображення_viber_2021-11-30_18-18-17-661-1-827x1024.jpg)