Бар-менеджером та амбасадором міжнародної компанії Bacardi-Martini Олександром Мордасовим було проведено інтерактивну зустріч зі здобувачами вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Професiйна освiта (Харчові технології)». Професіонал-практик найвищого рівня поділився власним досвідом роботи у якості спів-власника, керівника та представника інтернаціональної компанії. Ознайомив слухачів з інноваційними підходами барної індустрії, зокрема в приготуванні, оформленні та подачі коктейлів. А також акцентував увагу на необхідності розвивати естетичні здатності, емоційний інтелект та комунікаційні навички. Своїм виступом, бармен, що підкорив барний світ в Україні та закордоном створив особливу атмосферу та залишив приємні враження від зустрічі.
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/0-02-05-9728f85546b9c1463790bde9ff5c4a656acf43c1a0600658579cab6e11586a8c_b3fb0bb422451de9-1024x576.jpg)
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/0-02-05-0180761c250e5739a4e573935ee6d4ec961cb0fd3b580f66cba9391a798da62b_94ae021ca94dfa50-768x1024.jpg)
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/0-02-05-b5882e769de594143cb8991660312ce31a8a8e5791010fd0454ead5ffc788497_da48782cdfa877b5-1024x576.jpg)
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/0-02-05-743b972b576f4f2ccb8c18fde63b2cd726f7d7029656a3465a63283ee8fa0248_2bfcfc7c364cafeb-1024x576.jpg)