Участь кафедри (А. Нікуліна, Д. Борисенко, Т. Шопіна, Т. Лазарєва, О. Благій) у роботі другої школи педагогічної майстерності «ОСВІТА 4.0 ТА ПЕДАГОГІЧНА ДОСКОНАЛІСТЬ», що пройшла 27-29 жовтня 2021 року в УІПА рамках програми British Council Ukraine Higher Education Teaching Excellence Programme та проєкту Czech Development Agency Project UA-2019-088-DO-11420 Proměny pedagogických fakult a univerzit pro XXI. Století
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/image.png)
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/image-1.png)
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/image-2.png)
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/image-3.png)
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/image-4.png)