Зустріч зі стейкхолдерами від компанії «Золотий Фенікс» відкрила нові можливості практичної підготовки здобувачів освіти за спеціальністю 015.37 «Професійна освіта (Харчові технології)»

В рамках освітньої програми «Професійна освіта (Харчові технології)» відбулася продуктивна та мотивуюча зустріч із стейкхолдерами компанії «Золотий Фенікс» — Павла Гетьмана та Вадима Ляпунова. Представники цієї компанії займаються розробкою харчових добавок, спеціалізуючись на удосконаленні смакових та якісних характеристик м’ясних виробів. Зустріч була організована для студентів, які здобувають освіту за спеціальністю 015.37 «Професійна освіта (Харчові технології)».
Павло Гетьман та Вадим Ляпунов — інженери-розробники з багаторічним досвідом у галузі харчових технологій. Вони поділилися своїми знаннями та досвідом зі студентами, розповідаючи про процеси розробки харчових добавок та їхній вплив на якість мясної продукції.
Під час зустрічі були вислухані наступні ключові питання:
Роль харчових добавок у м’ясних виробах: Гості розповіли про важливість харчових добавок у удосконаленні якості та тривалості зберігання м’ясних продуктів.
Процес розробки харчових добавок: Студенти отримали інсайти щодо технологічних аспектів розробки та виготовлення добавок.
Тенденції в галузі харчових технологій: Гості обговорили актуальні тенденції та виклики у галузі, зокрема, зростання інтересу до підвищення якості продукції та її відповідності європейським стандартам.
Практичні поради стосовно кар’єри в галузі харчових технологій: Павло та Вадим поділилися цінними порадами для студентів щодо підготовки до кар’єри в галузі харчових технологій.
Зустріч зі стейкхолдерами була дуже позитивною та пожвавлюючою, і студенти отримали багато нових знань та натхнення, які сприятимуть їхньому навчанню та майбутній кар’єрі в галузі харчових технологій. Ми вдячні Павлу Гетьману та Вадиму Ляпунову за їхню цінну інформацію та досвід, які вони подарували нашим студентам.