Участь здобувачів освіти у Всеукраїнських конкурсах

Кафедра Харчових технологій, легкої промисловості і дизайну, а саме здобувачі освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти взяли участь у III Всеукраїнському двотуровому конкурсі мистецтв «Козацькому роду нема переводу» та «Мальовнича Україна». Цей конкурс видався патріотичним та сповнений справжнього українського духу.

Роботи виконанні перед керівництвом доцентів кафедри Попової Тетяни Іванівни та Нікуліної Анастасії Володимирівни.

Вітаємо наших учасників та бажаємо вдосконалення здібностей та талантів:

Ткач Уляна (група ПОТ22мг) – лауреат премії 1; номінація – Декоративно-прикладне мистецтво; назва твору – «Колекція ґерданів ручної роботи» (керівник Попова Т.І.)

Парфанюк Поліна (група ПОТ23мг) — лауреат премії 1; номінація – Декоративно-прикладне мистецтво; назва твору – Колекція одягу «Жінка – берегиня роду» (керівник Попова Т.І.)

Губа Богдана (група ПОТ23 мг) – лауреат премії 1; номінація – Фотомистецтво; назва твору – «Сильна та незламна» (керівник Нікуліна А.В.)