Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу!

Вітаємо здобувача освіти Олександра БЛОХІНА, який одержав Диплом III-ступеню за перемогу на Всеукраїнському конкурсі студентських .наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 н.р. за спеціальністю «ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ»

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології»  магістрант кафедри Харчових технологій, легкої промисловості і дизайну Олександр Блохін за свою роботу «Технологія крекерів підвищеної харчової цінності зі суміші борошна з екструдованого ядра насіння соняшника та борошна пшеничного вищого ґатунку (10:90) для військовослужбовців» здобув перемогу – Диплом ІІІ ступеня.

Роботу Олександр виконав під керівництвом доктора технічних наук, професора  Навчально-наукового інституту “Українська інженерно-педагогічна академія” Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна  Ірини Цихановської.

Вітаємо з досягненням, зичимо Олександрові міцного здоров’я та нових творчих успіхів!