![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/20240111_110237-1024x576.jpg)
З 10 по 12 січня 2024 року відбувся робочий візит проєктної команди проєкту CRED4TEACH до Туреччини в рамках тренінгу в Університеті Анадулу (м. Ескішехір). Серед команди Української інженерно-педагогічної академії був представник кафедри Харчових технологій, легкої промисловості і дизайну — к. пед. н., доцент Денис Борисенко.
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-18_15-30-27-1024x768.jpg)
В рамках візитку було проведено ознайомлення з матеріально-технічною базою приймаючого закладу, долучення до проєктної розробки MOOC, огляд та розробка дизайну та вимог до створення змісту курсу, інтеграція MOOC у формальні курси, принципів проєктування та розробка MOOC.
Це був інтенсивний візит на зустрічі та обговорення, робота в групах та насичені активності, що сприяли підвищенню рівня компетенцій в проєктуванні MOOC та запровадженні їх у нашому закладі.
![](https://him.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-18_15-29-58-768x1024.jpg)