Відбувся захист кваліфікаційних робіт (дипломних проєктів) другого (магістерського) рівня вищої освіти

На кафедрі Харчових технологій, легкої промисловості і дизайну відбувся захист кваліфікаційних робіт (дипломних проєктів) другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості).

Екзаменаційній комісії було продемонстровано результати наукових досліджень, висвітлено практичні напрацювання та представлено сучасні, актуальні концепції розвитку майбутнього в галузі легкої промисловості. Здобувачі вищої освіти показали високий рівень обізнаності у сучасних проблемах технологій виготовлення одягу з науковим підтвердженням індивідуальних дослідницьких робіт.

Щиро дякуємо голові та членам засідання екзаменаційної (кваліфікаційної) комісії з захисту кваліфікаційних робіт освітнього ступеня «магістр» спеціальності 015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) за індивідуальний підхід до кожного та дружню атмосферу:

— Рябчикову М.Л.  — проф. кафедри Технології легкої промисловості Луцького національного технічного університету, д.техн.н.

— Ємельяновій О.А. — директор ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну»

— Петрову С.В. — перший проректору УІПА, к.т.н., доцент

— Кондратюку О. Л. — декан факультету Інноваційних технологій УІПА, к.т.н., доцент кафедри Машинобудування, транспорту і зварювання

— Литвину О.О. — завідувач кафедри Харчових технологій, легкої промисловості і дизайну, д.фіз.-мат.н., професор

— Корольовій Н.В. — доцент кафедри Педагогіки, методики та менеджменту освіти УІПА, к.пед.н.

— Борисенко Д.В.  –  доц. кафедри Харчових технологій, легкої промисловості і дизайну УІПА, к.п.н.

— Нікуліній А.В. –  доц. кафедри Харчових технологій, легкої промисловості і дизайну УІПА, к.п.н.

— Поповій Т.І. –  доц. кафедри Харчових технологій, легкої промисловості і дизайну УІПА, к.п.н., доцент

Від щирого серця бажаємо нашим випускникам щасливої долі, здійснення усіх мрій. Хай обрана професія приносить тільки позитивні емоції і дає наснагу для нових звершень!